Mocowanie półek bez gwoździ

Mieszkasz w małej przestrzeni? Chcesz zaoszczędzić nieco miejsca na podłodze i zamiast kupować kolejny regał, myślisz o półkach ściennych? Podpowiadamy, jak je zamocować bez tradycyjnych gwoździ, śrub i wkrętów.

Czytaj więcej

Czym i jak usunąć klej montażowy?

Kiedy kończy się remont – rozpoczynają się porządki. Jednak zabrudzenia z klejów montażowych najlepiej usuwać na bieżąco. Oto kilka sprawdzonych sposobów.

Czytaj więcej
Cztery kleje montażowe Soudal, które słyną ze swoich zalet wśród budowniczych

Wady i zalety klejów montażowych

Wysokiej jakości kleje montażowe doskonale zastępują tradycyjne śruby, kołki i gwoździe. Za ich pomocą możemy szybko i trwale zamocować na różnych podłożach nawet bardzo ciężkie elementy.

Czytaj więcej
Jaki wybrać klej do płytek?

Jaki wybrać klej do płytek?

Glazura i płytki terakotowe zdobią nasze domy i mieszkania, pomagają również utrzymać nienaganną czystość w pomieszczeniach sanitarnych. Podpowiadamy, jakiego kleju użyć do montażu płytek, aby okładzina służyła nam jak najdłużej.

Czytaj więcej
Klej Fixall Crystal na umywalce

Wymiana fugi w łazience

Pożółkłe, pokryte brudem lub pleśnią fugi mogą szybko odebrać jej urok. Dowiedz się, jak wymienić fugi na nowe i jak zapobiec ponownemu pojawieniu się problemu.

Czytaj więcej
Klej Fix All Turbo z narzędziami

Uniwersalny klej do majsterkowania

Trend „Zrób to Sam” rośnie w siłę. Czy miłośnicy majsterkowania mogą jeszcze bardziej polubić to, co robią? Oczywiście – dzięki wykorzystaniu w swojej pracy wielofunkcyjnych i łatwych w aplikacji klejów montażowych.

Czytaj więcej

Zadbaj o bezpieczny wybór

Produkt spełnia najbardziej restrykcyjne normy UE w zakresie ograniczenia emisji lotnych związków chemicznych, mogących stanowić zagrożenia dla zdrowia.