Jak uszczelnić okna?

Chcesz podnieść komfort cieplny w swoim domu lub mieszkaniu? Upewnij się, czy styk ramy okiennej i parapetu jest prawidłowo zabezpieczony. Podpowiadamy, jak wykonać niezbędne uszczelnienie.

Czytaj więcej

Jaki wybrać klej do montażu posadzki?

Posadzka stanowi ważny element wystroju wnętrza, ma również duży wpływ na komfort użytkowania pomieszczenia. Podpowiadamy, jakiego kleju użyć do montażu posadzki.

Czytaj więcej
Jak zamocować kamień dekoracyjny?

Jak zamocować kamień dekoracyjny?

Kamień dekoracyjny znajduje szerokie zastosowanie w branży wnętrzarskiej, chętnie wykorzystywany jest również jako materiał wykończeniowy na zewnątrz budynku. Dowiedz się, jak przebiega montaż kamienia dekoracyjnego.

Czytaj więcej
Mocowanie półek bez gwoździ

Mocowanie półek bez gwoździ

Mieszkasz w małej przestrzeni? Chcesz zaoszczędzić nieco miejsca na podłodze i zamiast kupować kolejny regał, myślisz o półkach ściennych? Podpowiadamy, jak je zamocować bez tradycyjnych gwoździ, śrub i wkrętów.

Czytaj więcej
Cztery kleje montażowe Soudal, które słyną ze swoich zalet wśród budowniczych

Wady i zalety klejów montażowych

Wysokiej jakości kleje montażowe doskonale zastępują tradycyjne śruby, kołki i gwoździe. Za ich pomocą możemy szybko i trwale zamocować na różnych podłożach nawet bardzo ciężkie elementy.

Czytaj więcej
Jaki wybrać klej do płytek?

Jaki wybrać klej do płytek?

Glazura i płytki terakotowe zdobią nasze domy i mieszkania, pomagają również utrzymać nienaganną czystość w pomieszczeniach sanitarnych. Podpowiadamy, jakiego kleju użyć do montażu płytek, aby okładzina służyła nam jak najdłużej.

Czytaj więcej
Klej Fixall Crystal na umywalce

Wymiana fugi w łazience

Pożółkłe, pokryte brudem lub pleśnią fugi mogą szybko odebrać jej urok. Dowiedz się, jak wymienić fugi na nowe i jak zapobiec ponownemu pojawieniu się problemu.

Czytaj więcej

Zadbaj o bezpieczny wybór

Produkt spełnia najbardziej restrykcyjne normy UE w zakresie ograniczenia emisji lotnych związków chemicznych, mogących stanowić zagrożenia dla zdrowia.