Klej poliuretanowy – Co to jest?

Klej poliuretanowy coraz częściej wykorzystywany jest podczas prac budowlanych i montażowych zarówno przez profesjonalistów, jak i indywidualnych użytkowników. Wyjaśniamy, czym jest klej poliuretanowy, jakie ma właściwości i kiedy możemy go zastosować.

Czytaj więcej

Na jaki klej przyklejać płytki gipsowe?

Chcesz ozdobić ścianę płytkami gipsowymi? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie, jaki klej doskonale sprawdzi się podczas ich montażu.

Czytaj więcej
Klejenie mebli

Czym kleić meble drewniane?

Chcesz naprawić drewniany mebel? A może jesteś fanem majsterkowania i szukasz kleju do drewna, dzięki któremu zrealizujesz swój pomysł? Poniższy artykuł będzie pomocny w dokonaniu właściwego wyboru.

Czytaj więcej
fix all flexi klej-uszczelniacz elastyczny

Jaki klej do klejenia okleiny

Dzięki atrakcyjnej wizualnie okleinie możemy podarować meblom drugie życie i odświeżyć wygląd pomieszczenia. Dowiedz się, jaki preparat gwarantuje jej trwałe zamocowanie do podłoża.

Czytaj więcej
fix all crystal

Jak połączyć plastik z plastikiem?

Tworzywa sztuczne wykorzystywane są do produkcji wielu przedmiotów, których używamy na co dzień. Podpowiadamy, jaki klej doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba połączenia plastikowych elementów.

Czytaj więcej
Jak uszczelnić okna?

Jak uszczelnić okna?

Chcesz podnieść komfort cieplny w swoim domu lub mieszkaniu? Upewnij się, czy styk ramy okiennej i parapetu jest prawidłowo zabezpieczony. Podpowiadamy, jak wykonać niezbędne uszczelnienie.

Czytaj więcej

Zadbaj o bezpieczny wybór

Produkt spełnia najbardziej restrykcyjne normy UE w zakresie ograniczenia emisji lotnych związków chemicznych, mogących stanowić zagrożenia dla zdrowia.